Bedankt!

U mag binnenkort een telefoontje verwachten van één van onze adviseurs.
Kunt u niet wachten? Kom dan eens langs bij onze showroom te Bordeaux.

Straat en huisnummer

178 Avenue de Saint Médard
33320 Eysines

Openingsuren

Maandag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Dinsdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Woensdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Donderdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Vrijdag 9:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 12:00
14:00 - 18:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar.

Boek uw afspraak online

Christophe Chef

Eigenaar

christophe.chef@belisol.com

Mylène Theissing

Adviseur

Mylene.Theissing@belisol.com

Anne-Laure Pilo

Commercieel assistent

bordeaux@belisol.fr

Niel Houbedine

Verkoop

Niel.Houdebine@belisol.com

Cedric Arnaud

Adviseur

cedric.arnaud@belisol.com

Benjamin Boissavy

Technisch verantwoordelijke

bordeaux@belisol.fr

Pierre Guilliaume Laval

Technieker

bordeaux@belisol.fr

Yoan Faure

Technieker

bordeaux@belisol.fr

Christopher Roulot

Adviseur

christopher.roulot@belisol.com

David Lang

Adviseur

david.lang@belisol.com