Bedankt!

U mag binnenkort een telefoontje verwachten van één van onze adviseurs.
Kunt u niet wachten? Kom dan eens langs bij onze showroom te Brasschaat.

Straat en huisnummer

Kapelsesteenweg 438
2930 Brasschaat

Openingsuren

Maandag Gesloten
Dinsdag 11:00 - 16:00
Woensdag 11:00 - 16:00
Donderdag 11:00 - 16:00
Vrijdag 11:00 - 16:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar.

Boek uw afspraak online

Diederik Van Himme

Eigenaar

Diederik.Vanhimme@belisol.be

Nicole Van Himme

Eigenaar

Nicole.Vanhimme@belisol.be

Paul Herbots

Verkoop

Paul.Herbots@belisol.be

Marc Rombouts

Verkoop

Marc.Rombouts@belisol.be

Tim Van Laer

Verkoop

Tim.VanLaer@belisol.be

Nico Verbaenen

Verkoop

nico.verbaenen@belisol.be

Danny De Ridder

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Liesbet Vandyck

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Vivi De Brouwer

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Mariko Van Himme

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Debora De Bruyn

Administratie

Antwerpen@belisol.be