Bedankt!

U mag binnenkort een telefoontje verwachten van één van onze adviseurs.
Kunt u niet wachten? Kom dan eens langs bij onze showroom te Brasschaat.

Straat en huisnummer

Kapelsesteenweg 438
2930 Brasschaat

Openingsuren

Maandag Gesloten
Dinsdag Gesloten
Woensdag Gesloten
Donderdag Gesloten
Vrijdag Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar. Wij komen graag bij u langs of we ontvangen u in onze showroom in Brasschaat.

Diederik Van Himme

Eigenaar

Diederik.Vanhimme@belisol.be

Nicole Van Himme

Eigenaar

Nicole.Vanhimme@belisol.be

Paul Herbots

Verkoop

Paul.Herbots@belisol.be

Marc Rombouts

Verkoop

Marc.Rombouts@belisol.be

Tim Van Laer

Verkoop

Tim.VanLaer@belisol.be

Nico Verbaenen

Verkoop

nico.verbaenen@belisol.be

Danny De Ridder

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Mark Klaessen

Verkoop

Mark.Klaessen@belisol.com

Liesbet Vandyck

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Vivi De Brouwer

Administratie

Brasschaat@belisol.be

Mariko Van Himme

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Debora De Bruyn

Administratie

Antwerpen@belisol.be