Bedankt!

U mag binnenkort een telefoontje verwachten van één van onze adviseurs.
Het is op dit moment erg druk, dus het kan op dit moment iets langer duren.
Kunt u niet wachten? Neem dan rechtstreeks contact op met de showroom.

Straat en huisnummer

Rijselstraat 27
8900 Ieper

Vakantiedagen

Deze showroom is gesloten wegens vakantie.

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar. Wij komen graag bij u langs of we ontvangen u in onze showroom in Ieper.

Arno Bouvry

Eigenaar

arno.bouvry@belisol.com

Gil Bouvry

Eigenaar

gil.bouvry@belisol.com

Frederic Vanhoucke

Adviseur

Frederic.Vanhoucke@belisol.be

Kurt Bouvry

Adviseur

kurt.bouvry@belisol.com

Fabrice Devolder

Adviseur

Fabrice.Devolder@belisol.be

Lindsay Legrou

Planning

lindsay.legrou@belisol.com

Willem Vantomme

Dienst na verkoop

Willem.vantomme@belisol.com

Sofie Mahieu

Boekhouding & Premies

boekhouding@beliwest.be