Bedankt!

U mag binnenkort een telefoontje verwachten van één van onze adviseurs.
Kunt u niet wachten? Kom dan eens langs bij onze showroom te Mechelen.

Straat en huisnummer

Mechelsesteenweg 207
2820 Bonheiden

Openingsuren

Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar. Wij komen graag bij u langs of we ontvangen u in onze showroom in Mechelen.

Gunther Schouppe

Eigenaar

gunther.schouppe@belisol.com

Nadia Michiels

Eigenaar

nadia.michiels@belisol.com

Ann Possemiers

Administratie

administratie.mechelen@belisol.com

Roger Ver Elst

Adviseur

roger.verelst@belisol.com

Dieter Koppers

Adviseur

dieter.koppers@belisol.com

Sam Carael

Adviseur

sam.carael@belisol.com

Boekhouding

Boekhouding

boekhouding.mechelen@belisol.com

Klantendienst

Dienst na verkoop

klantendienst.mechelen@belisol.com

Planning

Planning

planning.mechelen@belisol.com