Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Genkersteenweg 368
3500 Hasselt

Openingsuren

Maandag 9:00 - 18:00
Dinsdag 9:00 - 18:00
Woensdag 9:00 - 18:00
Donderdag 9:00 - 18:00
Vrijdag 9:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Op aanvraag

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar.

Boek uw afspraak online

Isabelle Alen

Eigenaar

Isabelle.Alen@belisol.be

Frédéric Alen

Eigenaar

Frederic.Alen@belisol.be

Jimmy Gierts

Adviseur

Jimmy.Gierts@belisol.be

Pierre Fryns

Adviseur

Pierre.Fryns@belisol.be

Hans Roose

Adviseur

Hans.Roose@belisol.be

Lotte Moonen

Onthaal & Offertedienst

Lotte.Moonen@belisol.be