Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Genkersteenweg 368
3500 Hasselt

Openingsuren

Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag Op aanvraag
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar.

Boek uw afspraak online

Isabelle Alen

Eigenaar

Isabelle.Alen@belisol.be

Frédéric Alen

Eigenaar

Frederic.Alen@belisol.be

Jimmy Gierts

Adviseur

Jimmy.Gierts@belisol.be

Lotte Moonen

Onthaal & Offertedienst

Lotte.Moonen@belisol.be

Kris Crommen

Technisch verantwoordelijke

Kris.Crommen@belisol.be

Jonatan Neven

Adviseur

Jonatan.neven@belisol.com