Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Oudenaardsesteenweg 52
8500 Kortrijk

Openingsuren

Maandag Op aanvraag
Dinsdag 10:00 - 12:00
13:30 - 17:30
Woensdag 10:00 - 12:00
13:30 - 17:30
Donderdag 10:00 - 12:00
13:30 - 17:30
Vrijdag 10:00 - 12:00
13:30 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar.

Boek uw afspraak online

Dave Cafmeyer

Eigenaar

Dave.Cafmeyer@belisol.be

Jonas Vandewalle

Adviseur

Jonas.Vandewalle@belisol.be

Yassine Berrahou

Adviseur

yassine.berrahou@belisol.be

Klaas Six

Boekhouding

Klaas.Six@belisol.be

Wouter Vierstraete

Planning

Wouter.Vierstraete@belisol.be

Dave Vermet

Opmeter

Kortrijk@belisol.be

Brian Maertens

Opmeter

Kortrijk@belisol.be

Dries Gruwez

Administratie

Dries.Gruwez@belisol.com