Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Tiensevest 186
3000 Leuven

Openingsuren

Maandag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Dinsdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Woensdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Donderdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Vrijdag 9:00 - 12:30
13:30 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 12:30
12:30 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24/7 voor u klaar.

Hebt u een vraag of wilt u een afspraak vastleggen, bel ons gerust ook na de openingsuren.

Hebt u een vraag of wilt u een afspraak vastleggen, bel ons gerust ook na de openingsuren.

Boek uw afspraak online

Isabelle Drieskens

Eigenaar

leuven@belisol.be

Werner Everaerts

Eigenaar

leuven@belisol.be

Patrick Roosen

Adviseur

0476 90 75 63

Patrick.Roosen@belisol.be

Hans Moons

Adviseur

0475 75 05 24

Hans.Moons@belisol.be

Hans Wouters

Adviseur

0476 64 45 66

Hans.Wouters@belisol.be

Nicky Vanoppen

Adviseur

0479 95 88 77

Nicky.Vanoppen@belisol.be

Miet Housen

Hoofd boekhouding

boekhouding.leuven@belisol.be

Luc Vanoppen

Technisch verantwoordelijke

Luc.Vanoppen@belisol.be

Ineke Hanson

Nacalculatie

Ineke.Hanson@belisol.be

Nico Swinnen

Opmeter

Nico.Swinnen@belisol.be

Sarah Sallaerts

Afspraken verkoop & definitieve opmeting

receptie.leuven@belisol.be

Erika Coenen

Dienst na verkoop

Erika.Coenen@belisol.be