Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Mechelsesteenweg 207
2820 Bonheiden

Openingsuren

Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24/7 voor u klaar.

Hebt u een vraag of wilt u een afspraak vastleggen, bel ons gerust ook na de openingsuren.

Hebt u een vraag of wilt u een afspraak vastleggen, bel ons gerust ook na de openingsuren.

Boek uw afspraak online

Hilde Dirix

Eigenaar

Hilde.Dirix@belimech.be

Monique Dirix

Eigenaar

Monique.Dirix@belimech.be

Ann Possemiers

Administratie

administratie@belimech.be

Roger Ver Elst

Technico-commerciale

roger@belimech.be

Dieter Koppers

Adviseur

dieter@belimech.be

Marc De Deckker

Adviseur

marc@belimech.be