Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Route de Hannut 14
5000 Namen

Openingsuren

Maandag 8:30 - 18:00
Dinsdag 8:30 - 18:00
Woensdag 8:30 - 18:00
Donderdag 8:30 - 18:00
Vrijdag 8:30 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 13:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar.

Boek uw afspraak online

Jérôme Nicolas

Eigenaar

jerome.nicolas@belisol.be

Jean-François Gilles

Eigenaar

jean-francois.gilles@belisol.be

Patricia Sciarra

Administratie

patricia.sciarra@belisol.be

Francoise Despineux

Administratie

francoise.despineux@belisol.be

Steeves Muselle

Verkoop

steeves.muselle@belisol.be

Cyprien Bodart

Verkoop

cyprien.bodart@belisol.be

Sandrina Delcourt

Productie

sandrina.delcourt@belisol.be

Eric Renotte

Deviseur

eric.renotte@belisol.be

Jean-Noël Cendrier

Opmeter

jean-noel.cendrier@belisol.be