Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Route de Hannut 14
5000 Namen

Openingsuren

Maandag 8:30 - 18:00
Dinsdag 8:30 - 18:00
Woensdag 8:30 - 18:00
Donderdag 8:30 - 18:00
Vrijdag 8:30 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 13:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24/7 voor u klaar.

Hebt u een vraag of wilt u een afspraak vastleggen, bel ons gerust ook na de openingsuren.

Boek uw afspraak online

Jérôme Nicolas

Eigenaar

Jerome.Nicolas@belisol.be

Jean-François Gilles

Eigenaar

Jean-Francois.Gilles@belisol.be

Laurent Panepinto

Adviseur

Laurent.Panepinto@belisol.be

Pascal Arnould

Adviseur

Pascal.Arnould@belisol.be

Patricia Sciarra

Administratie

Patricia.Sciarra@belisol.be

Francoise Despineux

Administratie

Francoise.Despineux@belisol.be