Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

337 Avenue de Colmar
67100 Strasbourg

Openingsuren

Maandag 10:00 - 12:30
14:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 12:30
14:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 12:30
14:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 12:30
14:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 12:30
14:00 - 18:00
Zaterdag Op aanvraag
Op aanvraag
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24/7 voor u klaar.

Hebt u een vraag of wilt u een afspraak vastleggen, bel ons gerust ook na de openingsuren.

Boek uw afspraak online

Vincent Schalck

Eigenaar

Vincent.Schalck@belisol.com

Jean-Christophe Lasthaus

Adviseur

Jean-Christophe.Lasthaus@belisol.com

Sylvain Richert

Adviseur

Sylvain.Richert@belisol.com

Nathalie Bur

Administratie

Nathalie.Bur@belisol.com

Herve Lagrange

Opmeter

Herve.Lagrange@belisol.com

Florian Dumont

Opmeter

strasbourg@belisol.fr

Alexandre Pascale

Opmeter

strasbourg@belisol.fr