Advies aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en onze adviseur neemt binnen de 48u contact met je op.

Straat en huisnummer

Sint-Truidensesteenweg 403
3300 Tienen

Openingsuren

Maandag 14:00 - 18:00
Dinsdag 14:00 - 18:00
Woensdag Op aanvraag
Donderdag 14:00 - 18:00
Vrijdag Op aanvraag
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan 24/7 voor u klaar.

Hebt u een vraag of wilt u een afspraak vastleggen, bel ons gerust ook na de openingsuren.

Boek uw afspraak online

Isabelle Drieskens

Eigenaar

tienen@belisol.be

Werner Everaerts

Eigenaar

leuven@belisol.be

Patrick Roosen

Adviseur

Patrick.Roosen@belisol.be

Hans Wouters

Adviseur

Hans.Wouters@belisol.be

Miet Housen

Hoofd boekhouding

boekhouding.leuven@belisol.be

Luc Vanoppen

Technisch verantwoordelijke

Luc.Vanoppen@belisol.be

Ineke Hanson

Nacalculatie

Ineke.Hanson@belisol.be

Nico Swinnen

Opmeter

Nico.Swinnen@belisol.be

Sarah Sallaerts

Afspraken verkoop & definitieve opmeting

receptie.leuven@belisol.be

Erika Coenen

Dienst na verkoop

Erika.Coenen@belisol.be