Kozijnen, deuren en schuifpuien bij Belisol Antwerpen

Straat en huisnummer

Herentalsebaan 485
2160 Wommelgem

Openingsuren

Maandag 10:00 - 17:00
Dinsdag 10:00 - 17:00
Woensdag 10:00 - 17:00
Donderdag 10:00 - 17:00
Vrijdag 10:00 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Vakantiedagen

Gesloten van 30/10/2021 tot 02/11/2021

Je kan meteen een afspraak boeken met een Belisol adviseur van Antwerpen

Afspraak maken

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar. Wij komen graag bij u langs of we ontvangen u in onze showroom in Antwerpen.

Nathalie Van Gompel

Eigenaar

nathalie.vangompel@belisol.com

Paul Herbots

Verkoop

Paul.Herbots@belisol.be

Marc Rombouts

Verkoop

Marc.Rombouts@belisol.be

Tim Van Laer

Verkoop

Tim.VanLaer@belisol.be

Raf Coolkens

Administratie

raf.coolkens@belisol.com

Mark Klaessen

Verkoop

Mark.Klaessen@belisol.com

Nico Verbaenen

Verkoop

nico.verbaenen@belisol.be

Vivi De Brouwer

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Liesbet Vandyck

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Debora De Bruyn

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Foto's