Kozijnen, deuren en schuifpuien bij Belisol Mechelen

Straat en huisnummer

Mechelsesteenweg 207
2820 Bonheiden

Vakantiedagen

Deze showroom is gesloten wegens vakantie.

Je kan meteen een afspraak boeken met een Belisol adviseur van Mechelen

Afspraak maken

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar. Wij komen graag bij u langs of we ontvangen u in onze showroom in Mechelen.

Gunther Schouppe

Eigenaar

gunther.schouppe@belisol.com

Nadia Michiels

Eigenaar

nadia.michiels@belisol.com

Ann Possemiers

Administratie

administratie.mechelen@belisol.com

Roger Ver Elst

Opmeter

roger.verelst@belisol.com

Sam Carael

Adviseur

sam.carael@belisol.com

Dries Pashuyzen

Adviseur

dries.pashuyzen@belisol.com

Boekhouding

Boekhouding

boekhouding.mechelen@belisol.com

Klantendienst

Dienst na verkoop

klantendienst.mechelen@belisol.com

Planning

Planning

planning.mechelen@belisol.com

Foto's