Kozijnen, deuren en schuifpuien bij Belisol Roeselare

Straat en huisnummer

Meensesteenweg 241
8800 Roeselare

Openingsuren

Maandag Op afspraak
Dinsdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:30
Woensdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:30
Donderdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:30
Vrijdag 10:00 - 12:30
13:30 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Je kan meteen een afspraak boeken met een Belisol adviseur van Roeselare

Afspraak maken

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar. Wij komen graag bij u langs of we ontvangen u in onze showroom in Roeselare.

Fabrice Devolder

Adviseur

Fabrice.Devolder@belisol.be

Frederic Vanhoucke

Adviseur

Frederic.Vanhoucke@belisol.be

Dave Vermet

Opmeter

Roeselare@belisol.be

Lindsay Legrou

Planning

lindsay.legrou@belisol.com

Sofie Mahieu

Boekhouding & Premies

boekhouding@beliwest.be

Willem Vantomme

Dienst na verkoop

Willem.vantomme@belisol.com