Bedankt!

U mag binnenkort een telefoontje verwachten van één van onze adviseurs.
Kunt u niet wachten? Kom dan eens langs bij onze showroom te Straatsburg.

Straat en huisnummer

337 Avenue de Colmar
67100 Strasbourg

Openingsuren

Maandag 10:00 - 17:00
Dinsdag 10:00 - 17:00
Woensdag 10:00 - 17:00
Donderdag 10:00 - 17:00
Vrijdag 10:00 - 17:00
Zaterdag Op afspraak
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar. Wij komen graag bij u langs of we ontvangen u in onze showroom in Straatsburg.

Vincent Schalck

Eigenaar

Vincent.Schalck@belisol.com

Sylvain Richert

Adviseur

Sylvain.Richert@belisol.com

Johan Decarriere

Adviseur

Johan.Decarriere@belisol.com

Nathalie Bur

Administratie

Nathalie.Bur@belisol.com

Herve Lagrange

Opmeter

Herve.Lagrange@belisol.com

Florian Dumont

Opmeter

strasbourg@belisol.fr

Alexandre Pascale

Opmeter

strasbourg@belisol.fr

Marco Rosa

Technico-commerciale

marco.rosa@belisol.com