Bedankt!

U mag binnenkort een telefoontje verwachten van één van onze adviseurs.
Het is op dit moment erg druk, dus het kan op dit moment iets langer duren.
Kunt u niet wachten? Neem dan rechtstreeks contact op met de showroom.

Straat en huisnummer

Herentalsebaan 485
2160 Wommelgem

Vakantiedagen

Deze showroom is gesloten wegens vakantie.

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar. Wij komen graag bij u langs of we ontvangen u in onze showroom in Antwerpen.

Diederik Van Himme

Eigenaar

Diederik.Vanhimme@belisol.be

Paul Herbots

Verkoop

Paul.Herbots@belisol.be

Marc Rombouts

Verkoop

Marc.Rombouts@belisol.be

Tim Van Laer

Verkoop

Tim.VanLaer@belisol.be

Mark Klaessen

Verkoop

Mark.Klaessen@belisol.com

Nico Verbaenen

Verkoop

nico.verbaenen@belisol.be

Danny De Ridder

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Vivi De Brouwer

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Liesbet Vandyck

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Mariko Van Himme

Administratie

Antwerpen@belisol.be

Debora De Bruyn

Administratie

Antwerpen@belisol.be