Bedankt!

U mag binnenkort een telefoontje verwachten van één van onze adviseurs.
Het is op dit moment erg druk, dus het kan op dit moment iets langer duren.
Kunt u niet wachten? Neem dan rechtstreeks contact op met de showroom.

Welkom bij Belisol Breda.

Bent u op zoek naar eigentijdse kozijnen, deuren of schuifpuien? Of u nu houdt van een moderne of eerder traditionele stijl, in onze showroom vindt u zeker wat u zoekt. We stemmen onze modellen in de showroom voortdurend af op de nieuwste stijlen en trends. U ontdekt hier de verschillende mogelijkheden in kunststof, aluminium of hout. Samen stellen we uw kozijnen en deuren samen tot in de kleine details: hierbij tonen we u het ruime aanbod in kleurmogelijkheden en afwerkingen, zoals grepen.

Voor het advies bij uw keuze, kunt u rekenen op een gevarieerd team van jonge enthousiastelingen en ervaringsrotten met meer dan 25 jaar expertise. Zij luisteren zorgvuldig naar uw wensen en streven de beste oplossing voor uw woonsituatie na.

Niek Brouwers

Adviseur

Wat we bij Belisol Breda beloven

  • Kozijnen en deuren van de beste kwaliteit binnen elk budget
  • Professioneel advies en perfecte opmeting
  • Vakkundige montage en nette afwerking
  • Kwaliteitscontrole en 20 jaar garantie

Straat en huisnummer

Neerloopweg 20
4811 RS Breda

Openingsuren

Maandag 8:30 - 17:00
Dinsdag 8:30 - 17:00
Woensdag 8:30 - 17:00
Donderdag 8:30 - 17:00
Vrijdag 8:30 - 17:00
Zaterdag Op afspraak
Zondag Gesloten

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar. Wij komen graag bij u langs of we ontvangen u in onze showroom in Breda.

Niek Brouwers

Adviseur

Niek.Brouwers@belisol.com

Jesse Riemens

Adviseur

jesse.riemens@belisol.com

Aart Joosen

Adviseur

aart.joosen@belisol.com

Huseyin Dogan

Service

service-breda@belisol.com

Lisa Phaff

Werkvoorbereider

Lisa.Phaff@belisol.com

Thierry van Camp

Werkvoorbereider

Thierry.vancamp@belisol.com

Jamie Eshuis

Facturatie

Jamie.Eshuis@belisol.com

Sharon van Ham

Administratie

sales-breda@belisol.com

Zoë Meertens

Administratie

zoe.meertens@belisol.com