Kozijnen, deuren en schuifpuien bij Belisol Breda

Welkom bij Belisol Breda.

Bent u op zoek naar eigentijdse kozijnen, deuren of schuifpuien? Of u nu houdt van een moderne of eerder traditionele stijl, in onze showroom vindt u zeker wat u zoekt. We stemmen onze modellen in de showroom voortdurend af op de nieuwste stijlen en trends. U ontdekt hier de verschillende mogelijkheden in kunststof, aluminium of hout. Samen stellen we uw kozijnen en deuren samen tot in de kleine details: hierbij tonen we u het ruime aanbod in kleurmogelijkheden en afwerkingen, zoals grepen.

Voor het advies bij uw keuze, kunt u rekenen op een gevarieerd team van jonge enthousiastelingen en ervaringsrotten met meer dan 25 jaar expertise. Zij luisteren zorgvuldig naar uw wensen en streven de beste oplossing voor uw woonsituatie na.

Met een gepassioneerd team van geweldige collega’s, zowel op kantoor als in de montage ontzorgen wij onze klanten van A tot Z. De liefde voor het vak maakt samen sterk

Niek Brouwers

Zaakvoerder

Wat we bij Belisol Breda beloven

  • Kozijnen en deuren van de beste kwaliteit binnen elk budget
  • Professioneel advies en perfecte opmeting
  • Vakkundige montage en nette afwerking
  • Kwaliteitscontrole en 20 jaar garantie

Straat

Neerloopweg 20
4814 RS Breda

Openingsuren

Maandag 8:30 - 17:00
Dinsdag 8:30 - 17:00
Woensdag 8:30 - 17:00
Donderdag 8:30 - 17:00
Vrijdag 8:30 - 17:00
Zaterdag 9:00 - 15:00
Zondag Gesloten

Vakantiedagen

Gesloten op 20/05/2024

Maak nu een afspraak met een adviseur van Belisol Breda

Afspraak maken

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar. Wij komen graag bij u langs of we ontvangen u in onze showroom in Breda.

Niek Brouwers

Zaakvoerder

Niek.Brouwers@belisol.com

Jesse Riemens

Adviseur

jesse.riemens@belisol.com

Aart Joosen

Adviseur

aart.joosen@belisol.com

Maikel Priest

Adviseur

maikel.priest@belisol.com

Lisa Phaff

Werkvoorbereider

Lisa.Phaff@belisol.com

Thierry van Camp

Logistiek

Thierry.vancamp@belisol.com

Jamie Eshuis

Facturatie

Jamie.Eshuis@belisol.com

Noa Spierings

Administratie

noa.spierings@belisol.com

Michael Bakels

Werkvoorbereider

michael.bakels@belisol.com

Ida Röther

Administratie

sales-breda@belisol.com

Foto's

Schuifpuien, deuren of kozijnen laten plaatsen regio Breda?

U woont in Noord-Brabant en denkt eraan om uw schuifpui, deuren of kozijnen te laten plaatsen of vervangen? Dan is Belisol Breda the place to be! Onze monteurs zijn specialist in het plaatsen van houten, aluminium en kunststof kozijnen; houten, kunststof en aluminium deuren en verschillende soorten schuifpuien. Uiteraard is alles op maat gemaakt. Kom dus zeker eens langs voor persoonlijk advies en een lekkere koffie!