Kozijnen, deuren en schuifpuien bij Belisol Gouda

Welkom bij Belisol Gouda.

Onze showroom in Gouda is één van de nieuwste in Nederland, voorzien van alle nieuwe kozijnen en een deurensimulator waarmee u uw voordeur op ware grootte kunt ontwerpen. Bij het binnenwandelen van onze showroom zal u meteen het huiselijke gevoel opvallen dat er heerst. U wordt altijd warm en hartelijk ontvangen met een kopje koffie of een ander drankje. Zo voelt u zich meteen op uw gemak, want alleen zo maakt u de beste keuzes.

Wij hebben een hart voor onze klanten en doen er alles aan om de wensen van de klant in vervulling te laten gaan. Wie hier binnenkomt, wandelt als tevreden klant weer naar buiten.

Bij Belisol doen we er alles aan om van onze klanten tevreden klanten te maken. Dat is de kracht van ons team

Sorub Gaind

Zaakvoerder

Wat we bij Belisol Gouda beloven

  • Kozijnen en deuren van de beste kwaliteit binnen elk budget
  • Professioneel advies en perfecte opmeting
  • Vakkundige montage en nette afwerking
  • Kwaliteitscontrole en 20 jaar garantie

Straat en huisnummer

Reeuwijkse Poort 301
2811 NV Reeuwijk

Openingsuren

Maandag 9:00 - 17:00
Dinsdag 9:00 - 17:00
Woensdag 9:00 - 17:00
Donderdag 9:00 - 17:00
Vrijdag 9:00 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

Je kan meteen een afspraak boeken met een Belisol adviseur van Gouda

Afspraak maken

Onze adviseurs staan steeds voor u klaar. Wij komen graag bij u langs of we ontvangen u in onze showroom in Gouda.

Sorub Gaind

Zaakvoerder

sorub@beligouda.nl

Ruud Tammes

Verkoop

Ruud.Tammes@belisol.com

Udo Fehrensen

Verkoop

udo@beligouda.nl

Arno Karlas

Verkoop

arno@beligouda.nl

Cynthia van Vilsteren

Administratie

cynthia@beligouda.nl

Kelly Ruijgrok

Office manager

kelly@beligouda.nl

Jeroen Bijleveld

Werkvoorbereider

jeroen@beligouda.nl

Foto's

Schuifpuien, deuren of kozijnen laten plaatsen regio Gouda?

U woont in Zuid-Holland en denkt eraan om uw schuifpui, deuren of kozijnen te laten plaatsen of vervangen? Dan is Belisol Gouda the place to be! Onze monteurs zijn specialist in het plaatsen van houten, aluminium en kunststof kozijnen; houten, kunststof en aluminium deuren en verschillende soorten schuifpuien. Uiteraard is alles op maat gemaakt. Kom dus zeker eens langs voor persoonlijk advies en een lekkere koffie!